PopisPrvní kontakt se zaměstnavatelem telefonicky 8:00 - 18:00 hod, e-mailem nebo osobně Okružní, Brno - Lesná.

Tradiční české řeznictví NOVÁK maso - uzeniny s. r. o. přijme ZÁSTUPCE VEDOUCÍHO do své prodejny v Brně Lesná (prodejna se nachází v objektu Penny Marketu).

Pracovní doba: PO - PÁ , ranní směna od 6:00 - 13:00 hodin, odpolední směna od 13:00 - 21:00 hodin a 1x za 14 dní ranní/odpolední směna o víkendu.
Nástup možný IHNED

Náplň práce:
" Odpovědnost za svěřenou prodejnu v nepřítomnosti vedoucí/ho
" Komunikace a obsluha zákazníků
" Obsluha pokladny
" Prezentace zboží v prodejních pultech dle standardu společnosti
" Kontrola správnosti cen a povinných údajů na cenovkách
" Kontrola kvality, čerstvosti zboží
" Příprava odvodu tržeb a denní uzávěrka
" Zpracování administrativních úkolů spojených s chodem prodejny
" Plnění cílů firmy - obrat, inventury, provozní náklady,
" Objednávání a příjem zboží včetně spotřebního materiálu
" Zpracování drobného vydání
" Přidělování pokladní hotovosti a její kontrola

Požadavky na kvalifikaci:
o Odborné vyučení bez maturity
o Praxi na dané pozici a ve vedení lidí
o Základní znalost práce na PC
o Dobré komunikační dovednosti, příjemné vystupování
o Zodpovědný přístup k práci
o Samostatnost
o Loajalita
o Zdravotní průkaz
o Výpis z rejstříku trestů

NABÍZÍME:
" Práci ve stabilní české společnosti
" Zajímavé finanční ohodnocení
" Čtvrtletní výkonnostní bonusy
" Stravenky
" Příspěvek na penzijní připojištění
" Odměnu za práci o víkendech a svátcích
" Slevové poukázky na nákup zboží
" Lázně
" Zaškolení na prodejně

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěNOVÁK maso - uzeniny s.r.o. - Lesná, Okružní, Lesná, 612 00 Brno 12 Mzda minimálně20300 Kč Mzda maximálně24300 Kč Nastoupit od2019-06-10

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-07T01:57:22

Společnost

NOVÁK maso - uzeniny s.r.o.
  • NOVÁK maso - uzeniny s.r.o.
  • Kontakt : Miluše Kellerová
  • Telefon : +420 725 263 697
  • E-mail : prace@novak-mu.cz
  • Adresa : NOVÁK maso - uzeniny s.r.o. - Lesná, Okružní, Lesná, 612 00 Brno 12

Klíčová slova

směna

hodin

české

zboží

kontakt

materiálu quot zpracování

dané

maturity o praxi

vyučení

kvalifikaci o odborné