PopisPožadujeme:
znalost práce s počítačem, rychlost psaní na počítači 200 úhozů za minutu, znalost gramatiky.
Praxe u soudu výhodou. Trestní bezúhonnost.
Pracovní náplň:
protokolace v soudní síni (nutné osvědčení o absolvování kurzu pro protokolující úředníky), zpracovávání soudních spisů.
Nabízíme:
stravování, stravenky, dovolenou 5 týdnů, indispoziční volno, příspěvky z FKSP.

Po zapracování možnost zaměstnání na dobu neurčitou.
Minimální vzděláníÚSV SměnnostPružná pracovní doba Pracovištěnám. Edvarda Beneše 1997, 272 01 Kladno 1 Mzda minimálně17970 Kč Mzda maximálně26330 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-06T02:48:59

Společnost

Okresní soud v Kladně
  • Okresní soud v Kladně
  • Kontakt : Ivana Gromanová
  • Telefon : +420 312 278 734
  • E-mail : igromanova@osoud.kld.justice.cz
  • Adresa : nám. Edvarda Beneše 1997, 272 01 Kladno 1

Klíčová slova

požadujeme znalost

týdnů

úředníky

zpracovávání

soudních

spisů nabízíme stravování

stravenky

dovolenou

indispoziční

kurzu