PopisMísto výkonu práce:
Pod Borkem č.p. 313
Čejetičky
293 01 Mladá Boleslav 1

Prvotní kontakt: e-mail: aneta.kubickova@montana-mb.cz

Náplň práce:
Tech.postupy oprav, schopnost tech. Myslet, zkušenosti s údržbou a strojních zařízení minimálně 3 roky, znalost mechaniky a elektriky, jedná se o servis a údržbu našich strojů.

Požadujeme: SŠ vyučen, řidičský průkaz sk. B, znalost PC, komunikativnost, manuální zručnost, spolehlivost, pečlivost, praxe na údržbě min. 3 roky.

Nabízíme: jednosměnný provoz, stravenky, zajímavé finanční ohodnocení, mobilní telefon, notebook, 13.plat, příspěvek a ŽP, jazykové kurzy, školení, firemní akce, přátelský kolektiv.

Zaměstnanecké výhody: Benefity, školení, stravenky, kurzy.
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěMONTANA s r.o. Mladá Boleslav, Pod Borkem 313, Čejetičky, 293 01 Mladá Boleslav 1 Mzda minimálně30000 Kč Mzda maximálně40000 Kč Nastoupit od2019-06-07

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-08T01:56:47

Společnost

MONTANA s.r.o. Mladá Boleslav
  • MONTANA s.r.o. Mladá Boleslav
  • Kontakt : Aneta Kubíčková
  • Telefon : +420 702 174 301
  • E-mail : aneta.kubickova@montana-mb.cz
  • Adresa : MONTANA s r.o. Mladá Boleslav, Pod Borkem 313, Čejetičky, 293 01 Mladá Boleslav 1

Klíčová slova

kurzy

školení

znalost

stravenky

místo

zajímavé

zručnost

spolehlivost

pečlivost

praxe