PopisKO: Sedláčková Alena, tel.: 725 519 336 - volejte od 8:00 - 16:00 hod., e-mail: alena.sedlackova@lanex.cz.
Vzdělání strojního nebo technického zaměření (min. výuční list); praxe v profesi seřizovač, údržbář, apod. výhodou; zkušenosti s ovládáním a seřizováním strojního zařízení výhodou; manuální zručnost; vztah k technice.
Práce ve 3-směnném provoze, pracoviště Bolatice, nástup dle dohody.
Pracovní náplň:
- seřizování, opravy a preventivní údržba strojního zařízení
- zodpovědnost za chod strojních zařízení na pracovišti

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTřísměnný provoz PracovištěHlučínská 96/1, 747 23 Bolatice Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2018-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-08T01:56:47

Společnost

LANEX a.s.
  • LANEX a.s.
  • Kontakt : Alena Sedláčková
  • Telefon : +420 553 751 368
  • E-mail : alena.sedlackova@lanex.cz
  • Adresa : Hlučínská 96/1, 747 23 Bolatice

Klíčová slova

strojního

zařízení

výhodou

dle

technice práce

3směnném

provoze

pracoviště

bolatice

nástup