PopisNáplň: Koordinace svěřené dílny, dílna koncipována jako mandlovna, žehlírna, rozvíjení pracovních dovedností klientů, zajišťování zájmové a kulturní činnosti
Požadujeme: vysoké pracovní nasazení a zodpovědnost, praxe v sociálních službách výhodou, uživatelská znalost PC, řidičský průkaz sk. B, občanskou bezúhonnost, zdravotní způsobilost
Nabízíme: platová třída: 7, nástupní plat dle stupnice platových tarifů nařízení vlády č. 564/2006 Sb., navíc osobní ohodnocení a zvláštní příplatky, profesní růst formou seminářů, stáží a dalších formem celoživotního vzdělávání, možnost čerpání příspěvků FKSP, příspěvky na stravování formou stravenek
Životopis a motivační dopis zasílejte na uvedenou emailovou adresu Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěU Elektrárny 1965, 393 01 Pelhřimov Mzda minimálně19740 Kč Mzda maximálně32240 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-08T01:56:47

Společnost

Domov Jeřabina Pelhřimov, příspěvková organizace
  • Domov Jeřabina Pelhřimov, příspěvková organizace
  • Kontakt : Michaela Petrů
  • Telefon : +420 731 660 943
  • E-mail : petru.m@domovjerabina.cz
  • Adresa : U Elektrárny 1965, 393 01 Pelhřimov

Klíčová slova

formou

náplň

stáží

stupnice

platových

tarifů

nařízení

vlády

navíc

osobní