PopisNástup možný ihned. Životopisy zasílat na adresu rezacova@mechanikapv.cz, vybraní kandidáty budou osloveni a pozváni na pohovor.
Pracovní doba pružná 8.00 - 18.00, místo výkonu práce Letecká č.p. 3753/2, 96 01 Prostějov 1
Požadavky podmínkou: středoškolské vzdělání, pokročilá znalost práce na PC (MS Word, Excel, Outlook), ŘP sk. B - aktivní řidič, obchodní zkušenosti a komunikační dovednosti, zákaznický a profesionální přístup, ochota se vzdělávat, spolehlivost, nadšení, loajalita, reprezentativní vystupování, odolnost vůči stresu, trestní bezúhonost
Požadavky výhodou: znalost cizího jazyka, zkušenosti z automobilové oblasti a financování
Náplň práce: aktivní starost o prodej nových vozů, služeb a příslušenství ŠKODA AUTO, plnění lokálních reklamních a prodejních kampaní, prezentace naší značky
Nabízíme: pružná pracovní doba, možnost služebních cest, osobní rozvoj a další vzdělání, práce v příjemném a dynamickém kolektivu, zázemí moderní a prosperující firmy, zaměstnanecké benefity Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěLetecká 3753/2, 796 01 Prostějov 1 Mzda minimálně18000 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-08T01:56:47

Společnost

Automechanika, a.s.
  • Automechanika, a.s.
  • Kontakt : Hana Řezáčová
  • Telefon : +420 582 345 611
  • E-mail : rezacova@mechanikapv.cz
  • Adresa : Letecká 3753/2, 796 01 Prostějov 1

Klíčová slova

práce

znalost

pružná

vzdělání

aktivní

zkušenosti

doba

financování náplň

škoda

lokálních