PopisMísto výkonu práce: Hybernská č.p. 1271/32, Praha
Prvotní kontakt: 603 589 205, e-mail: sabrina.karpiskova@prospanek.cz
Náplň práce: Rozvoz zboří našim zákazníkům, včetně montáže zboží na místě, rozvor zboží v rámci našich prodejen. Komunikace se zákazníky.
Požadujeme: ŘP. sk B, manuální zručnost, komunikační a organizační schopnosti, schopnost zvládat stresové situace, flexibilní a profesionální přístup.
Zaměstnanecké výhody: Zajímavou a různorodou práci v rychle se rozvíjející společnosti, možnost uplatnit a realizovat své nápady, příjemný kolektiv a moderní pracovní prostředí, možnost ubytování v prostorách naší firmy v Praze pro dojíždějící v průběhu pracovního týdne, cestovní náhrady, 3 dny sick days. Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěHybernská 1271/32, Nové Město, 110 00 Praha 1 Mzda minimálně30000 Kč Nastoupit od2019-06-07

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-08T01:56:47

Společnost

ProSpánek SE
  • ProSpánek SE
  • Kontakt : Sabrina Karpíšková
  • Telefon : +420 603 589 205
  • E-mail : sabrina.karpiskova@prospanek.cz
  • Adresa : Hybernská 1271/32, Nové Město, 110 00 Praha 1

Klíčová slova

možnost

práce

zboží

místo

pracovní

různorodou

práci

rychle

rozvíjející

společnosti