PopisPožadavky:
* SOU s výučním listem
* platný průkaz řidiče VZV
* orientace v dodacích listech a dalších dokumentech doprovázejících zboží
* počítačová způsobilost
* samostatnost
* schopnost přijímat zodpovědnost
Náplň práce:
* přejímání zboží, kontrola dodacích listů a dokumentů
* ukládání, kontrola a skladování zboží
* odbavování kusových a kontejnerových zásilek
* aktualizace údajů o zásobách
* vedení záznamu o pohybu zásob a přehledu o zásobách zboží
* vedení evidence o dodavatelích a zákaznících
Zaměstnanecké výhody: Závodní stravování, penzijní připojištění, firemní akce pro zaměstnance
První kontakt emailem Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTřísměnný provoz PracovištěCooper-Standard Automotive Česká republika s.r.o. - Bystřice nad Pernštejnem, Průmyslová 1415, 593 01 Bystřice nad Pernštejnem Mzda minimálně134 Kč Nastoupit od2019-06-07

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-08T01:56:47

Společnost

Cooper-Standard Automotive Česká republika s.r.o.
  • Cooper-Standard Automotive Česká republika s.r.o.
  • Kontakt : Petra Šafránková
  • Telefon : +420 566 339 185
  • E-mail : petra.safrankova@cooperstandard.com
  • Adresa : Cooper-Standard Automotive Česká republika s.r.o. - Bystřice nad Pernštejnem, Průmyslová 1415, 593 01 Bystřice nad Pernštejnem

Klíčová slova

zboží

kontrola

zásobách

dodacích

vedení

požadavky

přehledu

kontejnerových

zásilek

aktualizace