PopisKontakt:tel.: 724872341, e-mail: pazderova@centra.eu
Náplň práce: průběžné pochůzky na objektech ve svěřených lokalitách + zajištění provozu a údržby, kontrola platnosti revizí dle revizních zpráv a zajištění nových revizí, kolaudace došlých faktur spojených s opravami, úzká spolupráce s předpisem plateb, evidence nákladů na svěřených objektech (služby, energie, opravy aj), příprava plánů oprav, zastupování vlastníka v rozsahu plné moci na schůzích shromáždění společenství vlastníků jednotek
Požadavky: SŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru výhodou, zkušenosti v oblasti správy nemovitostí a provozu výhodou, pečlivost, samostatnost, velmi dobré komunikační schopnosti a pohotový přístup k řešení problémů, pružnost a proklientský přístup, pokročilá znalost MS Office - Excel

Výhody: Cafetérie Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěCENTRA a.s.-Trója, Praha, Rezidence Trója Mzda minimálně25000 Kč Nastoupit od2019-06-10

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-08T01:56:47

Společnost

CENTRA a.s.
  • CENTRA a.s.
  • Kontakt : Barbora Pazderová
  • Telefon : +420 724 872 341
  • E-mail : pazderova@centra.eu
  • Adresa : CENTRA a.s.-Trója, Praha, Rezidence Trója

Klíčová slova

revizí

objektech

svěřených

výhodou

zajištění

provozu

přístup

kontakttel

správy

oblasti