PopisCo vás čeká?
-spoluvytvářet produktové strategie a vylepšení procesů a produktů
-podílet se na obchodních procesech a systémových analýzách
-zavádět nové aplikace a návazné procesy u zákazníka
-uživatelská podpora u zákazníka

Požadujeme:
-VŠ nebo SŠ vzdělání-zaměřené na IT/MES výhodou, minimálně 3 roky odborné praxe
-předpoklady pro tvorbu analytické a návrhové dokumentace
-znalosti z IT-zkušenost se správou a vývojem podnikových systémů
-komunikační schopnosti, dobré vystupování
-časová flexibilita,odpovědnost, schopnost týmové i samostatné práce
-ŘP B-aktivní řidič

Uvítáme a oceníme znalosti:
-AJ nebo NJ alespoň na střední úrovni
-integrace podnikových systémů ve výrobě
-řízení projektů a vedení projektové dokumentace (metodika Prince2 výhodou)

Nabízíme:
-zázemí stabilní české společnosti, příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
-atraktivní a perspektivní náplň práce
-zajímavé projekty s využitím moderních technologií
-motivující ohodnocení (fixní mzda+výkonnostní složka+odměny z projektů)
-odborná školení,profesní růst
-pružná pracovní doba

Chcete-li se dozvědět více, napište nám. Staňte se součástí našeho týmu ! Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěSenovážné nám.241/15 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně60000 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-07T14:23:57

Společnost

dataPartner s.r.o.
  • dataPartner s.r.o.
  • Kontakt : Petra Nenadlová
  • Telefon : +420 774 142 439
  • E-mail : nenadlova@datapartner.cz
  • Adresa : Senovážné nám.241/15

Klíčová slova

podnikových

pracovní

čeká spoluvytvářet

prince2

příjemné

společnosti

české

stabilní

výhodounabízíme zázemí

metodika