PopisUKLÍZEČI A POMOCNÍCI
Nástup dle dohody!
Požadujeme: flexibilita, spolehlivost, pracovitost, cit pro detail, smysl pro pořádek a čistotu, pečlivost
Náplň práce: výpomoc v kuchyni, přípravné práce pro kuchaře, úklid prostor restaurace, hotelu a kanceláří
Nabízíme: inspirativní prostředí s přátelskou firemní kulturou zaměřenou na týmovou práci, prémie, podnikové stravování
První kontakt: e-mailem na: provozni@hotelustavare.cz, v textu prosím uveďte: "Uděluji tímto souhlas společnosti JASY Vsetín s.r.o., se sídlem ul. 4. května 353, Vsetín (dále jen "Správce"), aby ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů") zpracovávala a uchovávala dané osobní údaje po dobu výběrového řízení, nejdéle však 1 rok." Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostDvousměnný provoz Pracoviště4. května 353, 755 01 Vsetín 1 Mzda minimálně16000 Kč Mzda maximálně20000 Kč Nastoupit od2019-06-10

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-08T01:56:47

Společnost

JASY Vsetín s.r.o.
  • JASY Vsetín s.r.o.
  • Kontakt : Tereza Fuksová
  • E-mail : provozni@hotelustavere.cz
  • Adresa : 4. května 353, 755 01 Vsetín 1

Klíčová slova

vsetín

práce

uklízeči

quotsprávcequot

emailem

provoznihotelustavarecz

textu

uveďte

quotuděluji

souhlas