PopisA11 z:7/6/2019 (VYHRAZENO PRO OZP)
Nabízíme:
- pracovní doba v nepřetržitém provozu tj. ranní směny, noční směny v průběhu celého týdne pondělí až neděle
- zda 14.740 Kč -16.000 Kč měsíčně (99,-Kč - 113,-Kč/hod. dle pracoviště)
- práce na hlavní pracovní poměr a zkrácený úvazek
- příspěvky na lázně a rehabilitace
- zaměstnanecké bezúročné půjčky
Požadujeme:
- spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost, reprezentativní vystupování.
Náplň práce:
- lehká evidence
- snadná obchůzková činnost
- odemykání a zamykání budovy, vydávání a evidence klíčů, podávání informací.
Zájemce žádáme o zaslání životopisu na e-mail: rostislav.cielepa@vkus-bustan.cz nebo se hlaste na tel. č. 725 466 606
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěVKUS-BUSTAN s.r.o. - pracoviště Frýdek-Místek, Frýdek-Místek Mzda minimálně14740 Kč Mzda maximálně16000 Kč Nastoupit od2019-06-07

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-08T01:56:47

Společnost

VKUS-BUSTAN s.r.o.
  • VKUS-BUSTAN s.r.o.
  • Kontakt : Rostislav Cielepa
  • Telefon : +420 725 466 606
  • E-mail : rostislav.cielepa@vkus-bustan.cz
  • Adresa : VKUS-BUSTAN s.r.o. - pracoviště Frýdek-Místek, Frýdek-Místek

Klíčová slova

pracovní

směny

a11z762019vyhrazeno

odemykání

zodpovědnost

pečlivost

reprezentativní

vystupování náplň

práce

lehká