PopisPracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný dle dohody.

Náplň práce: komunikace se zákazníky, fakturace, expedice, skladová a personální evidence.

Požadavky: nutná znalost německého jazyka slovem i písmem.

Zaměstnanecké výhody: podnikové stravování, stravenky, zvláštní prémie, dovolená navíc, 13. a 14. plat.

Kontakt: pan Michálko Pavel, tel.: 725 457 838, 491 424 395, e-mail: pavel.michalko@hosti.de (zaslání strukturovaného životopisu) nebo osobně na výběrovém řízení v místě provozovny 2. 7. 2019. Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěHavlíčkova 285, 549 31 Hronov 1 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-06-07

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-08T01:56:47

Společnost

Hosti CZ s.r.o.
  • Hosti CZ s.r.o.
  • Kontakt : Pavel Michálko
  • Telefon : +420 725 457 838,491 424 395
  • E-mail : pavel.michalko@hosti.de
  • Adresa : Havlíčkova 285, 549 31 Hronov 1

Klíčová slova

pracovní

pavel

stravenky

zvláštní

prémie

dovolená

navíc

platkontakt

pan

michálko