PopisPrvní kontakt se zaměstnavatelem e-mailem.
Požadujeme znalost ruského jazyka na úrovni rodilého mluvčího a znalost anglického jazyka na středně pokročilé úrovni (min B1), základní znalost českého jazyka (A2). Komunikační a prezentační schopnosti na vysoké úrovni. Řidičsky průkaz skupiny B a schopnost trávit 50 % pracovní doby na služebních cestách v Rusku a v zemích bývalého Sovětského svazu. Požadujeme zahraniční pracovní zkušenosti minimálně 2 roky (zkušenosti s obchodováním s ruskými zákazníky podmínkou). Dobrá znalost MS office a Google docs. Základní znalosti projektového managementu IPMA. VŠ technického směru. Základní orientace v ruské legislativě.
Náplň práce:
Analýza požadavků zákazníka a vyhodnocení možností a způsobů realizace
Komunikace se zákazníkem o technické stránce jeho požadavků
Příprava obchodních nabídek
Tlumočení a překlady
Organizace a účast na zahraničních veletrzích a služebních cestách
Organizace obchodních jednání
Podpora zahraničního obchodu
Komunikace se státními úřady za účelem zajištění licencí a povolení k vývozu a dovozu strojů.
Zaměstnanecké výhody:
Závodní stravování, firemní notebook a telefon, flexibilní pracovní doba.

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou Minimální vzděláníBakalářské SměnnostPružná pracovní doba PracovištěFERMAT CZ s.r.o. Tuřanka, Tuřanka 104, Slatina, 627 00 Brno 27 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-09T01:54:10

Společnost

FERMAT CZ s.r.o.
  • FERMAT CZ s.r.o.
  • Kontakt : Tomáš Vybíral
  • Telefon : +420 778 547 842
  • E-mail : tomas.vybiral@fermatmachinery.com
  • Adresa : FERMAT CZ s.r.o. Tuřanka, Tuřanka 104, Slatina, 627 00 Brno 27

Klíčová slova

znalost

základní

pracovní

jazyka

úrovni

obchodních

zkušenosti

služebních

zákazníka

požadavků