PopisMísto výkonu práce:
provoz Březina - pošta Loukov u Mnichova Hradiště

Prvotní kontakt: tel.: 602125971, e-mail: lenka.palivcová@liprapork.cz nebo osobně

Požadujeme:
- dobrý zdravotní stav
- dobrá pracovní morálka a flexibilita
- kladný a přívětivý přístup k zacházení se zvířaty

Náplň práce:
- práce se zvířaty - krmení, ošetřování, manipulace se zvířaty, evidence
- pro muže - drobná údržba
- mytí a úklid provozu + jiné práce spojené s výrobou

K základní mzdě je vyplacena pohyblivá složka mzdy, a to na základě výkonnosti.

Zaměstnanecké výhody: Zaměstnání ve stabilní společnosti, penzijní připojištění, stravenky, volnočasové benefity, 5 týdnů dovolené, příspěvek na dopravu.
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostNoční provoz PracovištěLIPRA PORK, a.s.- provoz Březina, provoz Březina - pošta Loukov u Mnichova Hradiště Mzda minimálně17600 Kč Mzda maximálně19500 Kč Nastoupit od2018-12-06

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-05T01:33:03

Společnost

LIPRA PORK, a.s.
  • LIPRA PORK, a.s.
  • Kontakt : Lenka Palivcová
  • Telefon : +420 602 125 971
  • E-mail : lenka.palivcová@liprapork.cz
  • Adresa : LIPRA PORK, a.s.- provoz Březina, provoz Březina - pošta Loukov u Mnichova Hradiště

Klíčová slova

práce

zvířaty

místo

základě

úklid

provozu

spojené

výrobouk

základní

mzdě