PopisMožnost práce i na zkrácený úvazek - počet hodin dohodou.

Náplň práce:
výroba pizzy. Směnný provoz - krátký, dlouhý týden. Pracovní doba od 10,00 do 22,00 hod.

Požadavky:
potravinářský průkaz, spolehlivost, časová flexibilita.

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na email: pertutto@seznam.cz;
- telefonicky na čísle 739 454 212 - p. Martin Vinklárek Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostTurnusové služby PracovištěNaděžda Vinklárková - pracoviště Přerov, Klivarova 2588/4, Přerov I-Město, 750 02 Přerov 2 Mzda minimálně15000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2018-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-09-12T02:10:15

Společnost

Naděžda Vinklárková
  • Naděžda Vinklárková
  • Kontakt : Martin Vinklárek
  • Telefon : +420 739 454 212
  • Adresa : Naděžda Vinklárková - pracoviště Přerov, Klivarova 2588/4, Přerov I-Město, 750 02 Přerov 2

Klíčová slova

možnost

doba

martin

čísle

telefonicky

pertuttoseznamcz

životopisu

zasláním

hlásit

flexibilitazájemci