PopisKontakt na zaměstnavatele:
e-mail: renata.crhova@adecco.com
Tel.: 727 859 043 (volat Po - Pá 8:00-17:00)
Osobní kontakt: ADECCO spol.s r.o., Družstevní 16, 798 82 Mohelnice (Po - Pá 8:00-17:00)
Místo výkonu práce - MAIER CZ, s.r.o. , Průmyslová 4259/14, 796 01 Prostějov
Požadavky: manuální zručnost, spolehlivost, praxe výhodou
Náplň práce: kontrola kvality plastových dílů, odebírání výrobků z pásu
Nabízíme: stravenky, 0 - 15% variabilní složka mzdy
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostTřísměnný provoz PracovištěADECCO spol.s r.o. - MAIER CZ, s. r. o., Průmyslová 4259/14, 796 01 Prostějov 1 Mzda minimálně18389 Kč Mzda maximálně21800 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-11T02:03:34

Společnost

ADECCO spol.s r.o.
  • ADECCO spol.s r.o.
  • Kontakt : Renáta Crhová
  • Telefon : +420 727 859 043
  • E-mail : Renata.Crhova@adecco.com
  • Adresa : ADECCO spol.s r.o. - MAIER CZ, s. r. o., Průmyslová 4259/14, 796 01 Prostějov 1

Klíčová slova

kontakt

práce

zručnost

složka

variabilní

stravenky

pásu nabízíme

výrobků

odebírání

dílů