PopisNástup možný ihned. Životopisy zasílat na adresu rezacova@mechanikapv.cz, vybraní kandidáty budou osloveni a pozváni na pohovor.
Pracovní doba pružná, výkonu práce Letecká č.p. 3753/2, 96 01 Prostějov 1
Požadavky: středoškolské vzdělání stavebního nebo stojírenského směru výhodou, práce na PC (MS Word, Excel, Outlook), ŘP sk. B, komunikační dovednosti, technické myšlení, samostatnost, ochota se vzdělávat
Náplň práce: péče o stávající a získávání nových zákazníků pro oblast výplní otvorů u staveb (okna, dveře aj.), administrace zakázek
Nabízíme: pružná pracovní doba, provize ze zakázek, možnost kariérního růstu, služební automibil a telefon Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěLetecká 3753/2, 796 86 Prostějov Mzda minimálně30000 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-11T02:03:34

Společnost

Mechanika, a.s.
  • Mechanika, a.s.
  • Kontakt : Hana Řezáčová
  • Telefon : +420 582 345 611
  • E-mail : rezacova@mechanikapv.cz
  • Adresa : Letecká 3753/2, 796 86 Prostějov

Klíčová slova

práce

doba

pružná

nástup

ochota

vzdělávat náplň

péče

stávající

získávání

nových