PopisNáplň práce
- Příprava a zpracování průvodní dokumentace k zařízení
- Předávání průvodní dokumentace zákazníkům a komunikace s nimi
Požadujeme
- Orientace v technickém oboru (strojírenská výroba) výhodou
- Čtení výkresové dokumentace výhodou
- Schopnost práce v kolektivu i samostatně
- Profesionální vystupování
- Požadované vzdělání: Úplné středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Nabízíme
Pracovní poměr: DPP, DPČ
Nástupní plat: 150 Kč / hod
Práce vhodná především pro VŠ studenty technických oborů nebo ženy na MD.
Kontaktní osoba: Radka Kroutilová, e-mail: radka.kroutilova@machinebuilding.cz, telefon: 608 850 224 Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěMachine building s.r.o.-001, České mládeže 1003, Liberec VI-Rochlice, 460 06 Liberec 6 Mzda minimálně150 Kč Nastoupit od2019-06-10

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-11T02:03:34

Společnost

machine building s.r.o.
  • machine building s.r.o.
  • Kontakt : Radka Kroutilová
  • Telefon : +420 608 850 224
  • E-mail : radka.kroutilova@machinebuilding.cz
  • Adresa : Machine building s.r.o.-001, České mládeže 1003, Liberec VI-Rochlice, 460 06 Liberec 6

Klíčová slova

dokumentace

průvodní

výhodou

náplň

vhodná

odborné

vyučení

maturitounabízíme pracovní

poměr

dpp