PopisKontakt zasláním motivačního dopisu s životopisem na e-mail personalista@dnsv.cz.
Bližší informace k obsahu práce telefonicky (pí Linertová, PO-PÁ od 7:00 do 16:00 hod.).
Podrobné informace a náležitosti přihlášky na http://www.uspro.cz/.
Požadavky:
- vzdělání dle příslušných § Zákona o sociálních službách
- předpoklady stanovené Zákonem č. 451/1991 Sb.
- znalosti v oblasti sociální péče, sociální služby, standardy kvality sociálních služeb, transformace sociálních služeb
- znalost práce na PC
Náplň práce:
- přímá práce s klientem
Nabízíme:
- platové zařazení do 5. pl. třídy
- 5 týdnů dovolené, čerpání FKSP
- PP na dobu určitou s možností prodloužení, nástup 1.7. 2019, popř. dle dohody.

Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěStříbrný vrch 199, Rokytnice v Orlických horách, 517 61 Rokytnice v Orl.horách Mzda minimálně15210 Kč Mzda maximálně22920 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-11T02:03:34

Společnost

DOMOV NA STŘÍBRNÉM VRCHU
  • DOMOV NA STŘÍBRNÉM VRCHU
  • Kontakt : Martina Linertová
  • Telefon : +420 702 021 507,494 595 117
  • E-mail : personalista@dnsv.cz
  • Adresa : Stříbrný vrch 199, Rokytnice v Orlických horách, 517 61 Rokytnice v Orl.horách

Klíčová slova

práce

sociálních

informace

sociální

dle

platové

kvality

služeb

transformace

služeb