PopisPrac. doba: pružná, Po - Pá, 1x za 14 dní služby o víkendu
Min. stupeň vzdělání: kurz Pracovník v sociálních službách (možno si dodělat v průběhu zaměstnání) nebo SŠ, VOŠ, VŠ sociálního zaměření
Náplň práce: přímá práce s uživateli služby Osobní asistence
Požadujeme: orientace v seniorské problematice a problematice osob se všemi typy zdravotního postižení; komunikativnost, trpělivost, empatie, fyzická a psychická zdatnost, schopnost práce v týmu, samostatnost, zdravotní průkaz, řidičský průkaz skupiny B (není podmínkou), trestní bezúhonnost
Nabízíme: po zapracování až 19 300 Kč.
Zájemci, zašlete prosím svůj strukturovaný životopis do 23.6.2019 na uvedený e-mail. Bližší informace po e-mailu nebo na www.mchcb.cz.

Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostPružná pracovní doba PracovištěŽižkova tř. 309/12, České Budějovice 6, 370 01 České Budějovice 1 Mzda minimálně16300 Kč Mzda maximálně19300 Kč Nastoupit od2019-06-10

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-11T02:03:34

Společnost

Městská charita České Budějovice
  • Městská charita České Budějovice
  • Kontakt : Renata Vobejdová
  • Telefon : +420 602 727 768
  • E-mail : renata.vobejdova@cbudejovice.charita.cz
  • Adresa : Žižkova tř. 309/12, České Budějovice 6, 370 01 České Budějovice 1

Klíčová slova

práce

problematice

služby

průkaz

prac

řidičský

trpělivost

empatie

fyzická

psychická