PopisNabídky zasílejte pouze na e-mailovou adresu: ucto@hrsystem.cz
Naše firma byla založena v r. 1998 ve Frýdku-Místku. V dalším období jsme rozšířili sortiment půjčovny především o nářadí Makita, Honda, Wacker, Wap a otevřeli jsme nové provozovny. Zaměřujeme se především na pronájem profesionálních stavebních strojů a mechanizací včetně veškerého příslušenství.
Nabízíme: pevnou pracovní dobu, příplatky, stravenky, sportovní benefity, možnosti školení a vzdělávání se.
Pracovní prostředky: vybavené pracoviště, mobilní telefon, počítač.
Pracovní smlouva: 3 měsíční zkušební doba, smlouva na dobu neurčitou
Požadujeme:
min. SŠ, praxe v oboru výhodou, ne podmínkou
komunikativnost, prodejní a obchodní dovednosti,
schopnosti učit se novým věcem, zodpovědnost, počítačové znalosti
řidičský průkaz sk. B, životopis nejlépe s fotografií
Náplň práce:
vystavování a evidence faktur
vedení pokladny
přebírání příchozí pošty a její evidence
vyřizování objednávek (emailová a telefonická komunikace)
příprava měsíčních výkazů
vykonávání dílčích administrativních prací, archivace dokumentů
práce s firemním programem (práce na pc)
obsluha zákazníků

Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěHR systém, s.r.o.-prac. Brno, Brno-město, 602 00 Brno 2 Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-11T02:03:34

Společnost

HR systém, s.r.o.
  • HR systém, s.r.o.
  • Kontakt : Bc. Kamila Rusnáková
  • E-mail : ucto@hrsystem.cz
  • Adresa : HR systém, s.r.o.-prac. Brno, Brno-město, 602 00 Brno 2

Klíčová slova

smlouva

především

dobu

nejlépe

životopis

průkaz

znalostiřidičský

počítačové

zodpovědnost

věcem