PopisKontakt e-mailem nebo telefonicky mezi 9:00 - 17:00 hodinou
Programátor .NET aplikací
PEAR s.r.o.
Softwarová firma zabývající se vývojem a implementací informačních a rezervačních
systémů pro cestovní kanceláře hledá programátory - absolventy na plný úvazek.
Popis pozice:
Pracovní pozice zahrnuje:
práci na analýze a návrhu SW řešení
programování
Požadujeme:
VŠ vzdělání
znalost:
C#, prostředí .NET, MSSQL, HTML, XML, Web Services
AJ alespoň na úrovni čtení a porozumění technické dokumentaci
Nabízíme:
uplatnění tvůrčích schopností při návrhu řešení
profesní růst
pracovní zázemí na velmi dobré úrovni
odpovídající platové podmínky (dle pracovního výkonu)
zaměstnanecké výhody
Zaměstnanecké výhody: premie, stravenky
Datum nástupu: ihned

Minimální vzděláníBakalářské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěPEAR, spol. s r. o.- 01, Optátova 708/37, Jundrov, 637 00 Brno 37 Mzda minimálně25000 Kč Nastoupit od2019-06-12

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-11T02:03:34

Společnost

PEAR, spol. s r.o.
  • PEAR, spol. s r.o.
  • Kontakt : Ing. Dalibor Konečný
  • Telefon : +420 732 313 859
  • E-mail : konecny@codoma.cz
  • Adresa : PEAR, spol. s r. o.- 01, Optátova 708/37, Jundrov, 637 00 Brno 37

Klíčová slova

návrhu

net

kontakt

růstpracovní

servicesaj

alespoň

úrovni

čtení

porozumění

technické