PopisVzdělání odpovídající vzdělání dle zákona o sociálních službách 108/2006 Sb. zaměřené na pomáhající profese; zkušenosti s vedením lidí výhodou, ztotožnění s posláním Naděje, pozitivní vztah k lidem s mentálním postižením, týmového ducha a zodpovědný a tvůrčí přístup k práci a řešení problémů, trestní bezúhonnost; zdravotní způsobilost; řidičské oprávnění skupiny B výhodou
Náplň práce: vedení týmu pracovníků v sociálních službách a sociálních pracovníků, kteří pracují s lidmi s mentálním a kombinovaným zdravotním handicapem ve službách sociální prevence - sociálně terapeutické dílně a sociální rehabilitaci;
Dále je to pak koncepční a organizační práce spojená s realizací obou služeb.
- CV, elektronicky uložit jako: příjmení žadatele CV, do předmětu emailu uvést: vedoucí sociálně terapeutické dílny a sociální rehabilitace
Výhody: 6 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, roční odměny
Minimální vzděláníVyšší odborné SměnnostJednosměnný provoz PracovištěNADĚJE Otrokovice T. Bati, tř. Tomáše Bati 331, 765 02 Otrokovice 2 Mzda minimálně34000 Kč Mzda maximálně34000 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-11T02:03:34

Společnost

NADĚJE
  • NADĚJE
  • Kontakt : Jana Janečková
  • E-mail : jana.janeckova@nadeje.cz
  • Adresa : NADĚJE Otrokovice T. Bati, tř. Tomáše Bati 331, 765 02 Otrokovice 2

Klíčová slova

sociálních

službách

sociální

vzdělání

mentálním

terapeutické

sociálně

pracovníků

práce