PopisPožadavky:
-vyučení
-ŘP sk. B
-samostatnost, spolehlivost,
Náplň práce:
-Rozvoz pečiva k zákazníkům
Nabídka:
-hlavní pracovní poměr
-místo výkonu povolání Protivín
-jednosměnný provoz po – pá, 1x za 14 dnů so a ne ranní rozvoz
-pracovní doba jedna směna: 4:00-12:00 hod.
-osobní přístup k zaměstnancům
-jistotu a zázemí stabilní české společnosti
-zaměstnanecké benefity: doprava do zaměstnání zdarma - vozidlo doma, příspěvek na životní -pojištění, stravování
-zdarma, služební mobilní telefon, zvýhodněné tarify pro rodinné příslušníky, mzda vždy 15. v měsíci
nástup možný ihned
mzda: 18 000 Kč/měsíc – 20 000 Kč/měsíc
Místo výkonu práce: Pekárna Klas, Jiráskova 112, 398 11 Protivín
Kontakt: Boris Straka, tel. 736 521 172, e-mail: straka@polanskych.cz
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěPOLANSKÝCH, s.r.o. - pekárna Protívín, Jiráskova 112, 398 11 Protivín Mzda minimálně18000 Kč Mzda maximálně20000 Kč Nastoupit od2019-06-11

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-11T02:03:34

Společnost

POLANSKÝCH, s.r.o.
  • POLANSKÝCH, s.r.o.
  • Kontakt : Boris Straka
  • Telefon : +420 736 521 172
  • E-mail : straka@polanskych.cz
  • Adresa : POLANSKÝCH, s.r.o. - pekárna Protívín, Jiráskova 112, 398 11 Protivín

Klíčová slova

výkonu

požadavky vyučení řp

měsíci nástup

životní

pojištění

stravování zdarma

služební

mobilní

telefon

zvýhodněné