PopisPožadujeme: SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru, dobrá znalost podvojného účetnictví a daňové problematiky, min. praxe vedení podvojného účetnictví 2 roky. Samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, schopnost týmové spolupráce, časová flexibilita a pečlivost.
Náplň práce: účtování svěřených účetních případů dle legislativy, evidence, správa a účtování majetku, spolupráce na zpracování měsíčních a ročních závěrek, práce s Excelem, zpracování a účtování faktur
V případě zájmu zasílejte životopisy na e-mail adresu: bozena.andrlikoa@pos.cz nebo předem telefonicky dohodněte osobní návštěvu. Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.

Nabízíme: 5 týdnů dovolené
Závodní stravování
Výhodný telefonní tarif
Po roce zaměstnání příspěvek na penzijní připojištění
Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěBořiny 1145, Horní Předměstí, 572 01 Polička Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně27000 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-10T17:26:45

Společnost

Poličské strojírny a.s.
  • Poličské strojírny a.s.
  • Kontakt : Božena Andrlíková
  • Telefon : +420 461 751 487
  • E-mail : bozena.andrlikova@pos.cz
  • Adresa : Bořiny 1145, Horní Předměstí, 572 01 Polička

Klíčová slova

účtování

zpracování

podvojného

práce

účetnictví

spolupráce

zasílejte

zájmu

případě

osobní