PopisMísto výkonu práce Chvaletice.
Náplň práce: vedení podvojného účetnictví, pokladny, banky, zpracování došlých faktur.
Požadujeme:
- dokončené středoškolské vzdělání
- praxe v oboru min. 3 let
Zaměstnanecké výhody: zaměstnanecké benefity ( stravenky, příspěvek na kulturu, sport, dovolenou).
První kontakt telefonicky (PO - PÁ, 8:00 - 14:00) nebo e-mailem - své životopisy zasílejte do 20.6.2019 Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěKASI FOUNDRY a.s. - pracoviště, K Elektrárně 226, 533 12 Chvaletice Mzda minimálně27000 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-11T02:03:34

Společnost

KASI FOUNDRY a.s.
  • KASI FOUNDRY a.s.
  • Kontakt : Alex Petřáňová
  • Telefon : +420 728 150 306
  • E-mail : petranova@kasifoundry.cz
  • Adresa : KASI FOUNDRY a.s. - pracoviště, K Elektrárně 226, 533 12 Chvaletice

Klíčová slova

práce

místo

let zaměstnanecké

životopisy

emailem

telefonicky

kontakt

dovolenouprvní

sport

kulturu