PopisÚČETNÍ + VEDOUCÍ STRAVOVÁNÍ
Požadujeme: praxi v oboru, znalost podvojného účetnictví příspěvkové organizace je výhodou, zájem o obor, pečlivost, flexibilita a ochota vzdělávat se. Zkušenosti s vedením školního stravování taktéž výhodou.
Náplň práce: jedná se o kumulovanou funkci: 1/2 úvazku účetní, 1/2 vedoucí stravování
Nabízíme: FKSP, 5 týdnů dovolené, stravování
Prvlní kontakt: e-mailem na: reditel@skolalhotauvsetina.cz, telefonicky na čísle 571 439 121 v pracovní dny od 8:00 do 15:30 hodin nebo osobně na adrese ZŠ a MŠ Lhota u Vsetína č. 128. Datum výběrového řízení dle domluvy.
Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěLhota u Vsetína 128, 755 01 Vsetín 1 Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-11T02:03:34

Základní škola a mateřská škola Lhota u Vsetína, příspěvková organizace
  • Základní škola a mateřská škola Lhota u Vsetína, příspěvková organizace
  • Kontakt : Lenka Valchářová
  • E-mail : reditel@skolalhotauvsetina.cz
  • Adresa : Lhota u Vsetína 128, 755 01 Vsetín 1

Klíčová slova

účetní

vedoucí

úvazku

stravování nabízíme

fksp

týdnů

dovolené

stravování prvlní

kontakt

emailem