PopisKO: Chládková Pavla Bc., tel.: 553 773 233, 776 322 554, e-mail: chladkova.pavla@dsludmila.cz. Na uvedený e-mail zašlete motivační dopis a strukturovaný životopis.
Požadujeme: komunikační dovednosti, fyzická zdatnost
Další požadavky: slušnost, flexibilita, asertivita, loajalita, lidskost, bezúhonnost, zdravotní způsobilost.
Pracovní náplň: provádět běžný denní úklid, mytí použitého nádobí, obsluha myčky.
Benefity: příspěvek na penzijní připojištění nebo doplňkové penzijní spoření ve výši 650 Kč, věrnostní odměny, odměny při životních výročích, příspěvek na stravování – možnost obědů za 21 Kč,-, 5 týdnů dovolené.
Pracoviště: Háj ve Slezsku - Smolkov. Ranní směny. Pracovní úvazek: celý, možnost i zkráceného úvazku. Nástup možný ihned. Minimální vzděláníBez vzdělání SměnnostJednosměnný provoz PracovištěPoddubí 7, Smolkov, 747 92 Háj ve Slezsku Mzda minimálně13350 Kč Mzda maximálně15050 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-11T02:03:34

Společnost

Domov pro seniory Ludmila, příspěvková organizace
  • Domov pro seniory Ludmila, příspěvková organizace
  • Kontakt : Pavla Chládková
  • Telefon : +420 776 322 554
  • E-mail : chladkova.pavla@dsludmila.cz
  • Adresa : Poddubí 7, Smolkov, 747 92 Háj ve Slezsku

Klíčová slova

příspěvek

penzijní

odměny

možnost

chládková

obědů

připojištění

doplňkové

spoření

výši