PopisUklízečka - pradlena ve své práci provádí běžný úklid, místností a prostranství, praní, sušení a žehlení prádla.

Náplň práce
Uklízečka - provádí pravidelný úklid místností v zařízení :
vytírání pokojů, úklid toaletních zařízení, mytí oken, otírání povrchů, čištění koberců, zalévání květin,
úklid se provádí dle dezinfekčního řádu, pracuje se s chemickými a čistícími látkami,
Pradlena - provádí praní prádla, sušení a žehlení

Osobnostní vlastnosti
Uklízečka - pradlena by měla být bezúhonná, zodpovědná, pečlivá, spolehlivá, fyzicky zdatná, schopna pracovat týmově i samostatně.

Co vám můžeme nabídnout
- zázemí silné a rostoucí společnosti, která poskytuje kvalitní a profesionální péči o seniory
- příjemný kolektiv
- 12 hod. pracovní doba v nepřetržitém provozu nebo dle domluvy

Požadavky:
Komunikační dovednosti, spolehlivost a odpovědnost, pracovitost, schopnost samostatné i týmové práce, bezúhonnost.

Životopisy zasílejte, prosíme výhradně e-mailem provoz.filipov@alzheimercentrum.cz. Telefonické informace je možné podat v pracovní dny v 7:30 - 15:00hod.

Mzda je základní (nástupní) + příplatky.

Zaměstnanecké výhody: Dotované obědy; příplatky na rekondiční služby apod.
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostDvousměnný provoz PracovištěZámecká 1/25, Filipov, 286 01 Čáslav Mzda minimálně15500 Kč Nastoupit od2019-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-11T02:03:34

Společnost

Alzheimercentrum Filipov, z.ú.
  • Alzheimercentrum Filipov, z.ú.
  • Kontakt : Štěpánka Šťastná
  • Telefon : +420 774 774 014
  • E-mail : provoz.filipov@alzheimercentrum.cz
  • Adresa : Zámecká 1/25, Filipov, 286 01 Čáslav

Klíčová slova

provádí

úklid

zařízení

pracovní

sušení

praní

místností

pradlena

dle

samostatné