PopisNáplň práce: organizace provozu, příjmu, skladování a výdeje zboží, práce se skladovým systémem, běžná administrativní činnost, naskladňování zboží ve skladu i PC, komunikace s odběrateli a dodavateli - telefonicky a emailem
Požadujeme: minimálně středoškolské vzdělání, praxe na podobné pozici výhodou, znalost práce na PC (MS Office, internet, el. pošta), organizační schopnosti, samostatnost při práci, řidičský průkaz sk. B Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěNOVOBAL s.r.o. - pracoviště, Skrýšovská 628, 393 01 Pelhřimov Mzda minimálně27000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-11T02:03:34

Společnost

NOVOBAL s.r.o.
  • NOVOBAL s.r.o.
  • Kontakt : Tereza Lučanová
  • Telefon : +420 800 100 963
  • E-mail : prodej@novobal.cz
  • Adresa : NOVOBAL s.r.o. - pracoviště, Skrýšovská 628, 393 01 Pelhřimov

Klíčová slova

práce

zboží

znalost

středoškolské

vzdělání

praxe

podobné

pozici

výhodou