PopisŽivotopis zasílejte na e-mail: josef.brada@mail.ri-okna.cz
Náplň práce: Zednické začištění oken, drobné stavební úpravy, pomocné práce při montáži oken. Praxe v oboru podmínkou.
Požadujeme:
- zručnost
- znalost práce s elektrickým nářadím
- komunikační schopnosti
- slušné chování a vystupování
- samostatnost, odpovědnost, organizační schopnosti
- pracovní nasazení, loajalita

Zaměstnanecké výhody: stravenky Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěRI OKNA, Železniční 2658/17, Východní Předměstí, 326 00 Plzeň 26 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2019-06-11

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-11T02:03:34

Společnost

CCL s.r.o.
  • CCL s.r.o.
  • Kontakt : Josef Brada
  • Telefon : +420 608 505 535
  • E-mail : josef.brada@mail.ri-okna.cz
  • Adresa : RI OKNA, Železniční 2658/17, Východní Předměstí, 326 00 Plzeň 26

Klíčová slova

práce

schopnosti

oken

životopis

samostatnost

komunikační

slušné

chování

vystupování

organizační