PopisHledáte práci, kde se nebudete nudit? Máte zkušenost s prací v maloobchodu?
Nebojíte se vést partu lidí? Ano!!! Pak hledáme právě Vás!

Co budete dělat:
• zastupovat vedoucího po dobu jeho nepřítomnosti
• zodpovídat za vedení pracovníků na směně
• komunikovat se zákazníky a dělat vše pro to, aby se cítili dobře
• řešit provozní záležitosti
• zodpovídat za odvod tržby

Co budete ke své práci potřebovat:
• SŠ vzdělání
• elán do práce
• zkušenost na podobné pozici
• zkušenost s vedením lidí
• ochotu pracovat o víkendu a o svátcích
• zkušenost s registrační pokladnou výhodou

Za dobře odvedenou práci dostanete:
• zaměstnání ve společnosti s dlouholetou tradicí a přátelskou atmosférou
• práci přímo v Plzni s velmi dobrou dostupností, zastávka MHD za rohem
• mzdové ohodnocení až 35 000 Kč hrubého
• práci na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
• až 20% slevu na nákup celého sortimentu na našich prodejnách
• příspěvek na stravování
• každoroční firemní akce
• až 25 dní dovolené, za každý odpracovaný rok den navíc
• po uplynutí zkušební doby jednorázový bonus 3 000 Kč

Nástup dle dohody
Teď už jen zbývá zaslat nám svůj životopis nebo se rovnou zastavit na M.A.T. GROUP s.r.o.,
Lochotínská 24, Plzeň, 301 00 Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěM.A.T. Group, s.r.o., Lochotínská 24, 301 00 Plzeň Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-12T04:41:23

Společnost

M.A.T. Group, s.r.o.
  • M.A.T. Group, s.r.o.
  • Kontakt : Monika Škachová
  • Telefon : 376709288
  • E-mail : monika.skachova@matgroup.cz
  • Adresa : M.A.T. Group, s.r.o., Lochotínská 24, 301 00 Plzeň

Klíčová slova

práci

dobu

pracovní

prodejnách příspěvek

našich

sortimentu

celého

nákup

slevu

neurčitou až