Popisz: 9.2.2018; a: 11.4.2019
Náplň práce: zaměstnanec provádí výrobu náročnějších specialit teplé a studené kuchyně, dodržuje zásady kolegiálních vztahů, provádí řádné převzetí dodaných pokrmů a zboží dle dodacích listů, dodržuje řádnou expedici; požadavky:zodpovědnost za kvalitu vyrobených pokrmů, za dodrýžování norem a výrobních postupů, za výrobu pokrmů pro speciální příležitosti; pracovní doba: PO - NE 6:00 - 18:00 hodin nebo 18:00 - 6:00 hodin - 12-ti hdinový pracovní úvazek - dlouhý/krátký týden; v případě zájmu kontaktujte p. Žurovcovou Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěCompass Group Czech Republic s.r.o. - Frenštát p..R., Kopanská 1713, 744 01 Frenštát pod Radhoštěm Mzda minimálně15000 Kč Mzda maximálně18000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-12T01:56:35

Společnost

Compass Group Czech Republic s.r.o.
  • Compass Group Czech Republic s.r.o.
  • Kontakt : Renáta Žurovcová
  • Telefon : +420 731 438 067
  • E-mail : renata.zurovcova@compass-group.cz
  • Adresa : Compass Group Czech Republic s.r.o. - Frenštát p..R., Kopanská 1713, 744 01 Frenštát pod Radhoštěm

Klíčová slova

pokrmů

hodin

provádí

výrobu

dodržuje

pracovní

1142019náplň

norem

výrobních

postupů