PopisMísto výkonu práce: Chrudim - Na Ostrově 177
NÁPLŇ PRÁCE: náplň práce: organizuje, řídí a kontroluje práci řidičům autobusů, sleduje technický stav vozidel
POŽADAVKY: práce na PC, organizační schopnosti, časová flexibilita, ŘP min. sk. B
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: 5 týdnů dovolené, zaměstnanecké jízdné i pro rodinné příslušníky
Své životopisy zasílejte prosím na výše uvedenou emailovou adresu a to do 20. 6. 2019.
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěARRIVA VÝCHODNÍ ČECHY a.s., Na Ostrově 177, Chrudim III, 537 01 Chrudim 1 Mzda minimálně16000 Kč Mzda maximálně20000 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-12T01:57:01

Společnost

ARRIVA VÝCHODNÍ ČECHY a. s.
  • ARRIVA VÝCHODNÍ ČECHY a. s.
  • Kontakt : Martin Holický
  • E-mail : martin.holicky@arriva.cz
  • Adresa : ARRIVA VÝCHODNÍ ČECHY a.s., Na Ostrově 177, Chrudim III, 537 01 Chrudim 1

Klíčová slova

práce

místo

jízdné

min

b zaměstnanecké

výhody

týdnů

dovolené

zaměstnanecké

rodinné