PopisPracovní poměr na dobu určitou.
Vaším úkolem bude: drobné elektromontážní práce.
Očekáváme: manuální zručnost, odpovědnost a pečlivost.
Nabízíme: práci v malém přátelském kolektivu, plný pracovní úvazek na jednosměnný provoz, firemní stravování za dotovanou cenu, zaučení šikovných zájemců bez praxe a vzdělání v oboru, nástup dle dohody.
V případě Vašeho zájmu nám pošlete životopis na email vybihalova@novatisk.cz nebo nás kontaktujte telefonicky na č. 724 231 307. Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostJednosměnný provoz PracovištěTech Aid Czech Branch s.r.o. - pracoviště Blansko, Pražská č.p. 1602/7, 678 01 Blansko Mzda minimálně17000 Kč Nastoupit od2019-06-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-12T01:57:01

Společnost

Tech Aid Czech Branch s.r.o.
  • Tech Aid Czech Branch s.r.o.
  • Kontakt : Ilona Vybíhalová
  • Telefon : +420 724 231 307
  • E-mail : vybihalova@novatisk.cz
  • Adresa : Tech Aid Czech Branch s.r.o. - pracoviště Blansko, Pražská č.p. 1602/7, 678 01 Blansko

Klíčová slova

pracovní

nástup

cenu

zaučení

šikovných

zájemců

praxe

vzdělání

oboru

dle