PopisPracovní náplň:
• vedení týmu nákupčích, zodpovědnost za výsledky jejich práce
• vedení příkladem – sám také budete fungovat jako nákupčí
Požadujeme:
• aktivní znalost AJ slovem i písmem, RJ výhodou
• znalost MS office
• ŘP sk. B – aktivní řidič
• ochota cestovat v tuzemsku i do zahraničí (v případě potřeby)
• přechozí zkušenost s nákupem materiálů pro výrobní společnost podmínkou (ideálně kovy)
• předchozí zkušenost jako team leader – výhoda, nikoliv podmínka – pokud máte potenciál, zaučíme Vás
Nabízíme:
• perspektivní zaměstnání v prostředí mezinárodní firmy
• motivující finanční ohodnocení
• příspěvek na penzijní připojištění/ životní pojištění, a jiné benefity
• příležitost k dalšímu profesnímu růstu
Minimální vzděláníVysokoškolské SměnnostPružná pracovní doba PracovištěHlučínská 641, 747 22 Dolní Benešov Mzda minimálně45000 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-11T11:29:29

Společnost

MSA, a.s.
  • MSA, a.s.
  • Kontakt : Zuzana Stromská
  • Telefon : +420 733 678 252
  • E-mail : zuzana.stromska@msa.cz
  • Adresa : Hlučínská 641, 747 22 Dolní Benešov

Klíčová slova

zkušenost

pracovní

zaměstnání

kovy předchozí

team

leader

výhoda

nikoliv

podmínka

potenciál