PopisOBSLUHA CNC STROJŮ

NÁPLŇ PRÁCE:
OBSLUHA CNC STROJŮ s řídícím PROGRAM Heidenhein nebo Sunimeric nebo Fanuc, práce na CNC soustruzích nebo obráběcích centrech či horizontkách, každý si vybere to čím již umí pracovat.
• Obsluha CNC strojů
• Obsluha 5-osý cnc soustruh (Sinumerik),
• Obsluha 5-osou cnc frézu (Heidenhein)
• Obsluha cnc obráběcí centrum (Horizontka-Sinumerik).
• Práce na dvousměnný provoz.
POŽADUJEME:
• vyučení v oboru
• praxe v oboru
• nutná znalost práce s měřidly, znalost výměny nástrojů
• nutná znalost řídícího programu Sinumerik ,Heidenhein
• znalost čtení výkresové dokumentace

Místo výkonu práce
• Místo výkonu práce: průmyslová zóna-Kopřivnice (Nový Jičín)
Směny
• Dvousměnný i třísměnný provoz

NABÍZÍME:
• práci na HPP v Ostravě
• dlouhodobá práce
• možnost přesčasů
• nástup od poloviny března 2019
• možnost ubytování v blízkosti firmy
• možnost záloh

MZDA:
až 170 KČ / HOD. dle pracovního zařazení

V případě zájmu volejte či pište na tel: 777 743 051 nebo zasílejte své životopisy na e-mail: plzen@markmont.eu

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěMARKMONT S.R.O. - Plzeň, Poděbradova 2842/1, Jižní Předměstí, 301 00 Plzeň 1 Mzda minimálně28000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-11T11:29:29

Společnost

Markmont, s.r.o.
  • Markmont, s.r.o.
  • Kontakt : Nikola Paldusová
  • Telefon : +420 777 743 051
  • E-mail : plzen@markmont.eu
  • Adresa : MARKMONT S.R.O. - Plzeň, Poděbradova 2842/1, Jižní Předměstí, 301 00 Plzeň 1

Klíčová slova

cnc

práce

znalost

výkonu

práce možnost

ostravě dlouhodobá

hpp

provoznabízíme práci

třísměnný

jičín směny dvousměnný