PopisMísto výkonu práce Pardubice a okolí.
Nástup možný IHNED.
Firma Dvořák hledá jeřábníka/jeřábnici. Místo výkonu práce Pardubický kraj.
Výhodné platové podmínky.
Pracovní náplň: Obsluha věžového jeřábu
Požadujeme: Zodpovědnost, flexibilitu, pracovní nasazení, ŘP skupiny B výhodou
Nabízíme: výhodné platové podmínky, zajistíme bydlení. Uchazeče bez platného oprávnění zaučíme a zdarma zajistíme jeřábnický průkaz.
Ubytování zajistíme.
Poznámka: životopisy zasílejte na adresu : jd.miky@centrum.cz
Kontaktní tel.602810753 můžete volat kdykoliv nebo mail.602810753. Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostTurnusové služby PracovištěJiří Dvořák - pracoviště, Pardubice a okolí Mzda minimálně35000 Kč Mzda maximálně45000 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-12T01:57:01

Společnost

Jiří Dvořák
  • Jiří Dvořák
  • Kontakt : Jiří Dvořák
  • Telefon : +420 602 810 753
  • E-mail : jd.miky@centrum.cz
  • Adresa : Jiří Dvořák - pracoviště, Pardubice a okolí

Klíčová slova

místo

platové

zajistíme

výkonu

práce

volat

jeřábnický

bydlení

uchazeče