PopisA16 z:11/6/2019
Náplň práce:
- výroba tahokovu
- obsluha lisu.
Požadujeme:
- manuální zručnost
- zdravotní předpoklady pro výkon dané činnosti
- spolehlivost a zodpovědný přístup k práci.
Nabízíme:
- zázemí ve stabilní a perspektivní společnosti
- práci ve vstřícném a přátelském kolektivu spolupracovníků.
Kontakt:
- emailem: zašlete svůj životopis na e-mail: david.subert@sdpeople.cz
- telefonicky: 725 813 533.
Nástup možný ihned. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěSDpeople, s.r.o. - Frýdek-Místek, Příborská 1494, Místek, 738 01 Frýdek-Místek 1 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně26000 Kč Nastoupit od2019-06-17

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-12T01:57:01

Společnost

SDpeople, s.r.o.
  • SDpeople, s.r.o.
  • Adresa : SDpeople, s.r.o. - Frýdek-Místek, Příborská 1494, Místek, 738 01 Frýdek-Místek 1

Klíčová slova

a16z1162019 náplň

stabilní

možný

533nástup

telefonicky

davidsubertsdpeoplecz

životopis

zašlete

emailem

spolupracovníkůkontakt