PopisA16 z:11/6/2019
Požadujeme:
- Vzdělání vysokoškolské / středoškolské (s maturitou) – technické / strojní zaměření výhodou
- Uživatelskou znalost práce na PC – MS Office
- Znalost programů CAD
- Cizí jazyk: angličtina na komunikativní úrovni – v mluvené i psané formě, schopnost vést telefonické hovory a telekonference
- Řidičský průkaz: skupina B
- Samostatnost, komunikační dovednosti vysoké pracovní nasazení, flexibilita technické myšlení
Pracovní náplň:
- Vedení administrativy technického ředitele
- Spolupráce na projektech a úkolech řízených technickým ředitelem
- Komunikace s dodavateli a partnery včetně zahraničních (AJ)
- Správa technické dokumentace, směrnic a interních předpisů
Zaměstnanecké výhody:
- Stravenky a flexi pass
- Výhodná smlouva s mobilním operátorem
- Příspěvek na MULTISPORT.
Kontakt:
- uveden viz výše.

Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěValcířská 434, Lískovec, 738 01 Frýdek-Místek 1 Mzda minimálně40000 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-12T01:57:01

Společnost

MARLENKA international s.r.o.
  • MARLENKA international s.r.o.
  • Kontakt : Marie Horáková
  • Telefon : +420 595 177 452
  • E-mail : horakova@marlenka.cz
  • Adresa : Valcířská 434, Lískovec, 738 01 Frýdek-Místek 1

Klíčová slova

technické

znalost

a16z1162019 požadujeme

zahraničních

včetně

partnery

dodavateli

komunikace

ředitelem

technickým