Popis* KO: Schneiderová Sarah, tel.: 731 103 447, životopis zašlete na e-mail: schneiderova.sarah@gmail.com.
Požadujeme: potravinářský průkaz, ochota pracovat, manuální zručnost, loajalita.
Směny: pouze ranní směna na krátký versus dlouhý týden (víkendy volné), nástup ihned. Nabízíme stabilní zaměstnání.
Náplň práce: příprava pro kuchaře (zelenina, maso), mytí nádobí, mytí lednic, leštění příborů, úklid kuchyně.
Místo výkonu práce: Restaurace Kozlovna Mezi trhy, Mezi trhy 141/8, Opava Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostTurnusové služby PracovištěZLATÝ ČASY MEZI TRHY s.r.o. - pracoviště Kozlovna, Mezi Trhy 141/8, Město, 746 01 Opava 1 Mzda minimálně80 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-12T01:57:01

Společnost

ZLATÝ ČASY MEZI TRHY s.r.o.
  • ZLATÝ ČASY MEZI TRHY s.r.o.
  • Kontakt : Sarah Schneiderová
  • Telefon : +420 731 103 451
  • E-mail : schneiderova.sarah@gmail.com
  • Adresa : ZLATÝ ČASY MEZI TRHY s.r.o. - pracoviště Kozlovna, Mezi Trhy 141/8, Město, 746 01 Opava 1

Klíčová slova

mytí

trhy

práce

schneiderová

stabilní

zaměstnání náplň

příprava

kuchaře

zelenina

maso