PopisPRODAVAČ/-KA
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: příprava zboží k prodeji, prodej a nabídka zboží, obsluha zákazníků, spolupráce s vedením prodejny
- Požadujeme: praxe v oboru výhodou, příjemné vystupování, samostatnost, spolehlivost, flexibilitu, potravinářský průkaz, základní znalost na PC, nevyučené v oboru zaučíme
- Nabízíme: přátelský kolektiv, možnost zkráceného úvazku, možnost spolupráce brigádně, stravenky v hodnotě 70,- Kč, bonusy, možnost profesního růstu, vstupní zaškolení
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky
- V případě zájmu kontaktujte: Majda Jan, tel.: 731 698 989, e-mail: majda@musp.cz Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostDvousměnný provoz PracovištěZEMAN maso - uzeniny, a.s HK Pospíšilova, Pospíšilova 1286/20, 500 03 Hradec Králové 3 Mzda minimálně18500 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-12T01:57:01

Společnost

ZEMAN maso - uzeniny, a.s
  • ZEMAN maso - uzeniny, a.s
  • Adresa : ZEMAN maso - uzeniny, a.s HK Pospíšilova, Pospíšilova 1286/20, 500 03 Hradec Králové 3

Klíčová slova

možnost

spolupráce

zboží

oboru

prodavačka

nabízíme

přátelský

kolektiv

zkráceného

úvazku