PopisPrvní kontakt e-mailem nebo telefonicky, PO - PÁ, v době od 8:00 - 15:00 hodin.

Náplň práce:
- truhlářská činnost a zpracování kompaktních materiálů (Corian apod)

Požadujeme:
- manuální zručnost nejlépe se zkušeností či zájmem o truhlářskou výrobu
- zkušenosti s podobnou výrobou vítány, ale nejsou podmínkou
- ovládání příslušných nástrojů a techniky
- technické znalosti - orientace ve výkresech
- časová flexibilita
- čistý trestní rejstřík

Zaměstnanecké výhody:
- motivující platové ohodnocení, práce v mladém kolektivu, zázemí silné společnosti, káva a voda zdarma na pracovišti, dostupnost MHD a IDS

Nástup možný ihned!
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěEXX s.r.o. - prac., Vídeňská 264/120b, Přízřenice, 619 00 Brno 19 Mzda minimálně180 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-12T01:57:01

Společnost

EXX s.r.o.
  • EXX s.r.o.
  • Kontakt : Petr Wetter
  • Telefon : +420 724 545 126
  • E-mail : petr.wetter@exx.cz
  • Adresa : EXX s.r.o. - prac., Vídeňská 264/120b, Přízřenice, 619 00 Brno 19

Klíčová slova

práce

kontakt

mladém

orientace

výkresech

časová

flexibilita

čistý

trestní

rejstříkzaměstnanecké