PopisPŘIJMEME SVÁŘEČE PRO VÝZNAMNÝ PODNIK V PRAZE 20 ( Horní Počernice)
NÁSTUP IHNED, MOŽNOST UBYTOVÁNÍ

NÁPLŇ PRÁCE:
Svařování mostových konstrukcí metodou Co2

POŽADUJEME:
- PRAXI V OBORU MIN. 2 ROKY NA POZICI SVÁŘEČE
- ORIENTACI VE VÝKRESOVÉ DOKUMENTACI
- PRŮKAZ SVÁŘEČE NA CO2 EN 135
- SPOLEHLIVOST
-Oslovujeme tímto kandidáty z celé ČR vzhledem k zajištěnému ubytování v místě práce

NABÍZÍME
- SMLOUVU NA HPP, ČI NA ŽL
- MOŽNOST UBYTOVÁNÍ
- MOŽNOST ZÁLOH
- MOŽNOST PŘESČASŮ

PLAT:
Na HPP AŽ 180,-/hod.
Na ŽL od 230,-/ hod.

V případě zájmu volejte či pište na tel: 777 743 051 nebo zasílejte své životopisy na email : plzen@markmont.eu a nebo nás kontaktujte osobně na adrese: Markmont s.r.o. – Poděbradova 2842/1, Plzeň – Avalon Business centrum

Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěMARKMONT S.R.O. - Plzeň, Poděbradova 2842/1, Jižní Předměstí, 301 00 Plzeň 1 Mzda minimálně30000 Kč Mzda maximálně32000 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-12T01:57:01

Společnost

Markmont, s.r.o.
  • Markmont, s.r.o.
  • Kontakt : Nikola Paldusová
  • Telefon : +420 777 743 051
  • E-mail : plzen@markmont.eu
  • Adresa : MARKMONT S.R.O. - Plzeň, Poděbradova 2842/1, Jižní Předměstí, 301 00 Plzeň 1

Klíčová slova

svářeče

přijmeme

hpp

žl možnost

ubytování možnost

záloh možnost

přesčasůplat na

hppaž

180hodna

od230