PopisPozice: konstruktér/ka
Požadujeme:
- ÚSO tech. zaměření, VŠ
- znalost čtení výkresové dokumentace, znalost technologie výroby a materiálů
- výhodou znalost IS Helios Orange, Solid Works
Náplň práce:
- vytváření výkresové dokumentace a 3D modelů výrobků
- zpracování návrhů testování výrobků, zlepšení jejich funkce
- spolupráce při vývoji změn konstrukce výrobků, zlepšování technologie výroby
Nabízíme:
- závodní stravování v místě pracoviště,
- 5 týdnů dovolené,
- náborový příspěvek 20.000,-Kč,
- příspěvek na dopravu.
Nástup možný ihned.
Kontakt:Vocásková Romana, tel.: 318 603 280, e-mail: romana.vocaskova@mesit.cz
Místo výkonu práce:MESIT air, a.s.,Čenkov č.p. 50 Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěMESIT air, a.s.,, Čenkov 50, 262 23 Jince Mzda minimálně25000 Kč Nastoupit od2018-03-23

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-11T11:29:29

Společnost

MESIT air, a.s.
  • MESIT air, a.s.
  • Kontakt : Romana Vocásková
  • Telefon : +420 318 603 280
  • E-mail : romana.vocaskova@mesit.cz
  • Adresa : MESIT air, a.s.,, Čenkov 50, 262 23 Jince

Klíčová slova

znalost

příspěvek

výrobků

výkresové

dokumentace

technologie

pozice

zlepšování

výroby nabízíme

závodní