PopisKONTAKT POUZE EMAILEM
- pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení,
Pracovní náplň:
podílení se na otevření nové prodejny; zodpovědnost za tým prodavačů - vedení, motivace, kontrola úkolů, rozvoj; zodpovědnost za celý provoz provozovny; zajišťování a zodpovědnost za plnění hospodářských cílů společnosti
Požadujeme:
středoškolské vzdělání; znalost procesů v maloobchodě (řízení maloobchodní prodejny, prezentace zboží, psychologie prodeje); zkušenost s vedením velkých maloobchodních prodejen; dobrá znalost práce na PC (MS Office, Internet); dobré organizační a komunikační schopnosti; samostatnost, kreativita, orientace na výsledek; znalost sortimentu chovatelských potřeb výhodou
prac. doba 8hod.; otevírací doba: po - ne 9 - 20hod
Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSUPER PET , a.s. - 001, Rezkova 953, Jindřichův Hradec III, 377 01 Jindřichův Hradec 1 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-06-11

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-12T01:57:01

Společnost

SUPER PET , a.s.
  • SUPER PET , a.s.
  • Kontakt : Jiřina Plačková
  • E-mail : jirina@placek.cz
  • Adresa : SUPER PET , a.s. - 001, Rezkova 953, Jindřichův Hradec III, 377 01 Jindřichův Hradec 1

Klíčová slova

zodpovědnost

znalost

prodejny

doba

kontakt

office

práce

dobrá

prodejen

velkých