PopisV případě vašeho zájmu nás neváhejte kontaktovat na tel. čísle 730 156 770 nebo zašlete svůj životopis na e-mail: iveta.kucova@agpplus.cz.

Společnost AGP PLUS SERVICE s.r.o. přijme do pracovního poměru kolegu/kolegyni na pozici vrátný(á)/informátor(ka). Nabízíme hlavní pracovní poměr (HPP), nebo práci na Dohodu o provedení práce (DPP).
Místo výkonu práce: Technologický Park, a.s. Brno, Podnikatelská 2956/6, 612 00 Brno.
Nástup: 15.6.2019.
Náplň práce:
- kontrola objektu, klíčový režim
- obsluha zařízení EPS, EZS
- obchůzková činnost v areálu objektu
- zapisování návštěv.
Požadujeme:
- bezúhonnost (čistý výpis z RT)
- samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, příjemné vystupování
- certifikát strážného výhodou.
Nabízíme
- nepřetržitá pracovní doba 6:00 hod. - 18:00 hod., 18:00 - 6:00 hod.
- mzda 97,00/hod. + stravenky v nominální hodnotě 60,00 Kč + osobní ohodnocení.

Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěAGP PLUS SERVICE s.r.o.-Podnikatelská, Podnikatelská 2956/6, Královo Pole, 612 00 Brno 12 Mzda minimálně97 Kč Nastoupit od2019-06-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-12T01:57:01

Společnost

AGP PLUS SERVICE s.r.o.
  • AGP PLUS SERVICE s.r.o.
  • Kontakt : Provozní manažer Iveta Kučová,
  • Telefon : +420 730 156 770
  • E-mail : Iveta.kucova@agpplus.cz
  • Adresa : AGP PLUS SERVICE s.r.o.-Podnikatelská, Podnikatelská 2956/6, Královo Pole, 612 00 Brno 12

Klíčová slova

hod

pracovní

práce

areálu

čistý

bezúhonnost

návštěv požadujeme

zapisování

objektu

případě