PopisŽivotopisy zasílejte na adresu: david.benes@etd-bez.cz
Náplň práce: Vývoj a implementace pracovních norem při výrobě dílů a součástí transformátorů. Tvorba časových standardů pro doplňkové a jednorázové práce související s odchylkou
od technologických procesů. Analýza stavu norem, míry platnosti a aktuality norem, práce
na zlepšení jejich kvality a zajištění stejného napětí v normech na podobných úkolech prováděných za stejných organizačních a technických podmínek. Analýza stávajících standardů s cílem identifikovat zastaralé standardy, prace na jejich včasném nahrazení novými, progresivnějšími, vzhledem k postupné implementaci nových organizačních a technických opatření. Včasné úpravy norem při změně organizačních a technických podmínek výroby. Prošetřit úroveň dodržování norem, přímo na pracovištích zkoumat rozsah a příčiny odchylek skutečného pracovního zatížení od normativního, podílet se na přípravě návrhů na vytvoření nezbytných podmínek pro všechny zaměstnance k zvládnutí standardů pracovního zatížení. Školení ve zvládnutí nově zavedených norem. Zjištění časových ztrát během pracovní doby a zkoumání příčin ztrát, vypracování návrhů na jejich odstranění. Řízení práci na studiu a analýze pracovních procesů, využití pracovní doby, pracovních podmínek, organizace a údržby pracovišť.
Strategický cíl: Automatizace výpočtů norem pro výrobu dílů a součástí transformátorů
Požadujeme: VŠ technického zaměření, praxe v oboru aspoň 3 roky, schopnost orientace ve výkresové dokemntaci, znalost AJ, spolehlivost, systémovost, zaměření na výsledky, schopnost pracovat v týmu nebo i samostatně, znalost práce s PC (MS Office)
Nabízíme: roustoucí a dynamickou společnost, odměny za výkon, benefity, další vzdělávání
Zaměstnanecké výhody: příspěvek na penzijní připojištění, závodní stravování, příspěvek
na dopravu, roční odměny

Minimální vzděláníVyšší odborné SměnnostDvousměnný provoz PracovištěETD TRANSFORMÁTORY a.s. 001, Zborovská 571/22, 30100 Plzeň 1 Mzda minimálně29000 Kč Nastoupit od2019-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-13T02:00:54

Společnost

ETD TRANSFORMÁTORY a.s.
  • ETD TRANSFORMÁTORY a.s.
  • Kontakt : David Beneš
  • Telefon : +420 731 193 446
  • E-mail : david.benes@etd-bez.cz
  • Adresa : ETD TRANSFORMÁTORY a.s. 001, Zborovská 571/22, 30100 Plzeň 1

Klíčová slova

norem

podmínek

organizačních

práce

standardů

pracovních

technických

analýza

znalost

schopnost