PopisPožadujeme:
- Vyučení strojařské nebo plastikářské obory popř. vztah k těmto oborům
- Praxe na obdobné pozici výhodou
- Průkaz na vysokozdvižný vozík výhodou
Pracovní náplň:
- Zajištění plynulosti výroby
- Kontrola a úprava parametrů nastavení linek
- Zajištění a sledování bezporuchového chodu linek
- Drobné opravy a seřizování výrobních linek
Nabízíme:
- Práce ve směnném režimu (třísměnný provoz)
- Dobré platové podmínky
- Příspěvek na stravování, životní a penzijní připojištění
- Pracoviště Soběslavice
V případě Vašeho zájmu nám zašlete Váš životopis na e-mail agro.rubin@iol.cz
Bližší informace na tel. 485177342 nebo přímo na místě v Soběslavicích Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTřísměnný provoz PracovištěAGRO RUBÍN a.s.-002, Soběslavice, 463 45 Pěnčín u Liberce Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-14T01:57:22

Společnost

AGRO RUBÍN a.s.
  • AGRO RUBÍN a.s.
  • Kontakt : Josef Žďárský
  • Telefon : +420 485 177 342
  • E-mail : agro.rubin@iol.cz
  • Adresa : AGRO RUBÍN a.s.-002, Soběslavice, 463 45 Pěnčín u Liberce

Klíčová slova

zajištění

linek

požadujeme

životní

práce

směnném

režimu

třísměnný

provoz

dobré